Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Cenniki do pobrania
Szybkie płatności internetowe
Polityka prywatności


1. Nasza polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystania danych osobowych pozyskanych od Państwa przez sklep internetowy Aromatika (zwany dalej witryną lub serwisem), prowadzony pod adresem http://www.aromatika.com.pl przez Aromatika Adam Iwańczuk z siedzibą w Hajnówce przy ul. Celnej 14/2, zwanego dalej sklepem.

2. Sklep internetowy dokłada wszelkich starań w celu zapewnienia poszanowania Państwa prywatności i ochrony udzielonych informacji osobowych podczas korzystania z witryny i dokonywania zakupów oraz w tym celu podejmuje wszelkie niezbędne działania.

3. Sklep internetowy będzie zbierał następujące dane osobowe za pośrednictwem witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji w witrynie:
- nazwisko i imię
- adres zameldowania
- adres do korespondencji
- adres poczty elektronicznej
- numer telefonu
Podanie powyższych danych jest dobrowolne, lecz konieczne dla dokonania zakupu w ramach witryny.

4. Podanie powyższych danych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Jest konieczne wyłącznie dla realizacji wskazanych wyżej celów. Podkreślamy, że nie muszą Państwo podawać tych danych, jeżeli nie chcą korzystać z wskazanych wyżej możliwości.

5. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@aromatika.com.pl z dopiskiem „Dane osobowe” lub kontakt telefoniczny.

6. O ile wyraziliście na to zgodę poprzez zapisanie się do newslettera, podany adres e-mail będzie wykorzystywany w celach marketingowych własnych produktów sklepu Aromatika. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie.

7. W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Państwa dane do następujących podmiotów: firmy transportowe realizujące przewóz zamówionych produktów, operatorzy systemów płatności. W takich przypadkach ilość przekazanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum. Ponadto podane informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej, jeżeli wymagają tego obowiązujące przepisy prawne.

8. Sklep dokłada wszelkich możliwych starań, aby zabezpieczyć Państwa dane i chronić je przed działaniami osób trzecich. Stosujemy wszelkie niezbędne zabezpieczenia serwerów, połączeń i witryny w celu ochrony danych. Wszystkie połączenia związane z wykonywaniem przez Państwa płatności elektronicznych w przypadku wyboru takiej opcji będą następować za pośrednictwem bezpiecznego, szyfrowanego połączenia. Podjęte przez nas działania mogą okazać się jednak niewystarczające, jeśli sami nie zachowają Państwo zasad bezpieczeństwa. W szczególności muszą Państwo zachować w poufności login i hasło do witryny i nie udostępniać ich osobom trzecim. Proszę pamiętać, że sklep internetowy nie będzie zwracał się do Państwa o ich podanie, z wyjątkiem logowania na witrynie. W celu uniemożliwienia korzystania z państwa konta osobom nieuprawnionym prosimy o wylogowanie się po zakończeniu korzystania z witryny.

9. Mają Państwo możliwość podglądu i edycji Państwa danych w każdym czasie w ramach witryny, po zalogowaniu się. Przysługuje Państwu prawo do żądania informacji o treści przechowywanych na Państwa temat danych, jak również prawo do żądania zmiany, zablokowania lub usunięcia danych, a także prawo do sprostowania błędów, uzupełniania lub uaktualniania Państwa danych.

10. W ramach witryny mogą pojawiać się okresowo linki do innych stron internetowych. Takie strony działają niezależnie od witryny i mogą posiadać własne zasady polityki prywatności. Sklep Aromatika nie ponosi odpowiedzialności za zasady postępowania z danymi w ramach tych stron.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl